When Girl becomes a Woman!

 

„Moment, w którym Dziewczyna dojrzewa do bycia Kobietą. Dojrzewa do świadomości potrzeby dbania a swoją przyszłość. O przyszłość swojej młodości. Przed Wami rewelacyjna opowieść właśnie o chwili, w której Kobiecość nabiera nowego, magicznego wymiaru dojrzałości.

Nie wiem czy wiecie, że 80 % kobiet, które korzystają z medycyny estetycznej nie ma pojęcia, jakimi produktami są wykonywane zabiegi.

To straszne…poddajemy się formie ingerencji w ciałko, a nie raz dokonują tego osoby bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. W dodatku preparatami – owszem tańszymi – lecz bez gwarancji bezpieczeństwa. Dlatego tak bardzo szanuję twórców marki Neauvia. Ich celem jest uświadomienie kobietom, że trzeba wiedzieć jakie preparaty przyjmujemy i trzeba być przekonanym, że osoba, która je wykonuje, ma potwierdzone i gwarantowane umiejętności. 

Akcja #wbezpiecznychrekach objęła już ogrom licencjonowanych gabinetów i klinik medycyny estetycznej. To bardzo ważne. I tam gdzie zobaczysz certyfikat Neauvia wiedz, że jesteście bezpieczna. A ryzyko jakichkolwiek powikłań spada do minimum.
A czy Ty wiesz jakim preparatem ostatnio miałaś wykonywany zabieg ? 

www.cooka.pl

 

No Comments

Post A Comment