HIT NEAUVIA: PODKŁAD REBALANCING MAKE UP

 

Dziś na tapetę bierzemy nasz wyjątkowy podkład Rebalancing Make up z linii Neauvia Cosmeceuticals 🙂 I przy okazji zdradzamy triki związane z wyborem odcienia i aplikacją podkładu, tak aby cera była perfekcyjnie gładka i promienna. Bez efektu tapety! 

 

Dlaczego nasz podkład jest tak wyjątkowy?

Bo to nie tylko sposób na wyrównanie odcienia skóry i zamaskowanie niedoskonałości, ale też jej prawdziwą pielęgnację – nawilżenie, regenerację, odmłodzenie i ukojenie. My mówimy, że to podkład z kremem 2w1. Nie: krem BB, nie podkład nawilżający. Tutaj naprawdę twoja skóra otrzymuje podczas makijażu potężną dawkę składników pielęgnacyjnych. Nasz fluid zawiera bowiem, podobnie jak wszystkie kremy z gamy Neauvia Cosmeceuticals, trójwymiarowy system frakcyjny HA, czyli  innowacyjną formułę odmładzającą wykorzystującą molekuły drogocennego kwasu hialuronowego – o 3 różnych zakresach masy cząsteczkowej. Krótsze łańcuchy kwasu hialuronowego penetrują głębsze warstwy, a dłuższe – płytsze. W ten sposób skóra jest pielęgnowana i odmładzana na wszystkich poziomach, co ma wpływ na jej kondycję i wygląd. Kwas hialuronowy to najsilniejsza substancja nawilżająca – jej jedna cząsteczka ma zdolność wiązania aż 250 cząsteczek wody, możesz więc sobie wyobrazić, jaką ulgę odczuwa twoja skóra podczas malowania. W podkładzie Rebalancing Make up znajdują się też czynniki wzrostu o działaniu regenerującym, energetyzujące skórę enzymy ATP oraz korzeń z lukrecji i bisabolol o działaniu przeciwzapalnym i kojącym. Nie ma w nim natomiast barwników chemicznych, fluid jest niekomedogenny i może być stosowany do każdego rodzaju skóry.

 

Nasze kobiece opinie

Podkład Rebalancing Make up może uzależnić. Potwierdza to żeńska część teamu Neauvia. Dlaczego? Bo spełnia wszystkie oczekiwania, jakie mamy względem podkładów, czyli:

  • pięknie kryje wszelkie niedoskonałości, ale nie daje efektu maski,
  • aplikuje się go niezwykle łatwo, dosłownie jak krem!
  • do wyboru są 3 kolory, więc łatwo wybrać swój idealny,
  • kolor dopasowuje się do odcienia karnacji – niezależnie od tego, czy masz w niej więcej żółtego, czy czerwonego barwnika, jest jak druga skóra!
  • po jego aplikacji skóra staje się promienna i świeża,
  • nadaje jej „wewnętrzny blask” – fanki stosowania podkładów będą wiedzieć, o co nam chodzi,
  • działa też od środka – to czuć w dotyku; nawilża skórę, nawet gdy nie nałożysz kremu,
  • może być bezpiecznie stosowany po zabiegach medycyny estetycznej – ze względu na formułę regeneracyjną i dodatek składników przeciwzapalnych i kojących, więc nie musisz już się martwić np. siniaczkami po mezoterapii.

Przekonana?

 

No Comments

Post A Comment