Neauvia na IMCAS Paris 2019

 

Już po raz kolejny nasza marka uczestniczyła w międzynarodowym kongresie medycyny estetycznej IMCAS World Congress w Paryżu, który odbył się w dniach 31.01-2.02.2019 w Palais des Congres de Paris. Byliśmy jednym ze sponsorów tego wyjątkowego wydarzenia.

IMCAS odbywał się już po raz 21. Jest to jeden z największych kongresów medycyny estetycznej na świecie, który w tym roku przyciągnął ponad 10 000 uczestników z całego świata. Trudno w to uwierzyć, ale odbywające się w ciągu 3 dni sesje i prelekcje były prowadzone przez ponad 750 wykładowców (w tym lekarzy medycyny estetycznej z Polski) i w sumie zajęły ponad 300 godzin! Podczas kongresu wystawiło się ponad 250 firm, w tym my z pięknym, aż 72-metrowym stoiskiem, widocznym już z daleka dzięki naszej charakterystycznej czerwieni. W tym roku miało ono formułę „kawiarni” – przy stolikach, na siedząco (i przy dobrej kawie) zainteresowani mogli zapoznać się z naszą bogatą ofertą. Zawsze było u nas pełno ludzi:-)

Kongres zawsze jest też dla nas okazją do spotkania z naszymi dystrybutorami, lekarzami oraz – po raz pierwszy w tym roku – z dziennikarzami z całego świata: z Polski, Bułgarii, Rosji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Izraela i Hongkongu, dla których odbyła się konferencja prasowa. Podczas spotkania z dystrybutorami podzieliliśmy się wynikami osiągniętymi w 2018 roku i celami wyznaczonymi na 2019, nowościami oraz planami szkoleniowymi. Udział w kongresie to też świetna okazja do spotkań nie tylko zawodowych, ale też bardziej towarzyskich, relacyjnych. Zadbaliśmy też o czas wolny, a wśród atrakcji nie mogło zabraknąć uroczystej kolacji i wycieczki po Sekwanie stateczkiem Bateaux Mouche.

Nasi trenerzy poprowadzili godzinny workshop pod hasłem „Neauvia Hi-tech”. Przewodniczyli mu światowej sławy eksperci współpracujący z Neauvia: dr Michael Gold oraz prof. Nicola Zerbinati, a warsztat poprowadzili lekarze medycyny estetycznej: dr Piotr Sznelewski, dr Paweł Kubik oraz dr Bartosz Pawlikowski. Pokazali oni, w jaki sposób wypełniacze Neauvia można łączyć z nowoczesnymi technologiami dla jeszcze lepszych efektów zabiegowych w odmładzaniu twarzy i ciała. Ostatniego dnia odbył się pokaz na żywo korekcji nosa za pomocą wypełniacza Neauvia Intense, który poprowadził światowej sławy chirurg plastyk z Malezji, dr Victor Cheong Mun Khan.

Większość z naszej ekipy spędziła w Paryżu około tygodnia, a czas ten był niezwykle intensywny i męczący, ale niezwykle satysfakcjonujący. Wróciliśmy pełni wrażeń i nowych pomysłów, prosto… w wir pracy związanej z przygotowaniami do kolejnego kongresu, który odbędzie się w marcu 2019 roku w Warszawie – XX Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. I choć organizowane w Polsce kongresy skalą są mniejsze, w niczym nie ustępują IMCAS pod względem merytoryki, jakości i organizacji (a nawet pod wieloma względami je przewyższają). Nic więc dziwnego, że wielu światowej sławy ekspertów spotkamy ponownie w Warszawie. Już teraz zapraszamy!

 

 

No Comments

Post A Comment