NECK & NECK – eksplozja młodości w Twojej skórze

 

Mówi się, że szyja i dekolt zdradzają prawdziwy wiek kobiety. Niestety, ciągle wiele z nas kończy pielęgnację skóry na twarzy, zapominając o tym, co poniżej. Efekt? W wieku 40-45 lat mamy młodą, zadbaną twarz, a skórę szyi pomarszczoną, z widocznie zaznaczonymi tzw. obręczami Wenus. Ten kontrast wyjątkowo niekorzystnie wpływa na postrzeganie naszej urody. Jak można temu zaradzić?

 

Dr n. med. Michał Rogowski – Tylman
Gabinet Aesthetic
tel. +48 515 692 660, www.aesthetic.com.pl

Zabieg Neauvia Explosion łączy w sobie wyjątkowe właściwości mezoterapii Hydro Deluxe i preparatu wypełniającego kwasu hialuronowego Rheology z gamy organicznych produktów Neauvia. Wskazania do zabiegu są bardzo szerokie, obejmują rewitalizację oraz odbudowę objętości delikatnej okolicy szyi, odmłodzenie i redukcje zmarszczek dekoltu i twarzy. Działanie zabiegu jest wielostopniowe, najpierw silnie nawilża i napina skórę, by w następnych tygodniach wywołać efekt zagęszczenia i odbudowy.

 

 

Dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska
Klinika Estebelle
tel. +48 662 183 700 , www.nalewczynska.com

Pacjentki, które kompleksowo dbają o młody wygląd skóry wiedzą jak ważnym i zarazem trudnym obszarem jest szyja. Wraz z wiekiem jej napięcie spada a poprzeczne zmarszczki i obręcze potrafią być trudne do zniwelowania. Zabieg, który doskonale wpisuje się w potrzeby kobiet w tym zakresie to Neauvia Explosion, łączymy tu właściwości mezoterapii i preparatu wypełniającego, co daje nam efekt młodej, odżywionej i pięknie napiętej skóry. Zabieg nie pozostawia śladów, ponieważ aplikacja odbywa się przez użycie kaniuli.

 

Materiał powstał we współpracy z magazynem La Vie Magazine.

No Comments

Post A Comment