Neauvia Lifestyle

O nas

Nasza marka ma już 5 lat i przez ten czas zdobyła już ugruntowaną pozycję na rynku medycyny estetycznej. Jesteśmy znani i rozpoznawalni. Nasze preparaty na bazie kwasu hialuronowego są doceniane zarówno przez pacjentów, jak i wielu lekarzy, w tym – najlepszych specjalistów na rynku. Pomagamy dbać o młodość Jej i Jemu, w każdym wieku, niezależnie od potrzeb skóry. Neauvia to synonim bezpieczeństwa, a nasze wypełniacze stosowane #wbezpiecznychrekach dają naturalne i pożądane efekty. Jak z nich korzystać? Jak dbać o swój wygląd i młodość skóry w gabinecie i poza nim? Jak wnieść w styl życia pielęgnację piękna i zasady anti-aging? Odkryj to z nami na blogu Neauvia, zapraszamy!

MAMY JUŻ 5 LAT

Wszystko zaczęło się od męskiej przyjaźni.

Gabriele Drigo, prezes firmy medycznej ITP SA, wraz ze swoim włoskim przyjacielem, dr. Nicola Zerbinati, specjalistą dermatologiem, postanowili dokonać przełomu na rynku wypełniaczy kwasu hialuronowego. Celem było stworzenie wyjątkowo bezpiecznej formuły, która pozwoliłaby uniknąć ryzyka działań niepożądanych związanych z pozyskiwaniem kwasu HA i sposobem jego sieciowania.

 

Neauvia była pierwszym „organicznym” wypełniaczem na rynku, pozyskiwanym w procesie fermentacji z najczystszego źródła kwasu hialuronowego, tj. szczepów bakterii Bacillus subtilis. Jako pierwsi do produkcji wypełniaczy użyliśmy też bezpiecznego czynnika sieciującego – polimeru PEG. W ten sposób udało się uniknąć skutków ubocznych związanych ze stosowaniem toksycznego dla ludzkiego organizmu czynnika BDDE. Ta innowacyjna formuła była efektem międzynarodowej współpracy naukowców, lekarzy, biotechnologów i profesorów z Uniwersytetu w Pawii. Co ważne, wszystkie produkty cechują się doskonałą reologicznością – dopasowując się idealnie do tkanek, gwarantują lekarzowi łatwość podania, a pacjentom – naturalny efekt.

Słuchamy pacjentów, wyprzedzamy trendy.

 

Neauvia to produkt medyczny III klasy, posiadający certyfikat CE. 5 lat temu nasza formuła przeszła niezbędne testy i badania kliniczne oraz uzyskała rejestarcję medyczną w Unii Europejskiej, dzięki czemu wypełniacze dopuszczono do użytku przez lekarzy.

 

Neauvia od samego początku reaguje na zmieniające się potrzeby rynku. Szybko staliśmy się liderem na rynku wypełniaczy, oferując 14-produktową gamę produktów kwasu hialuronowego – jedną z największych na rynku. Jako pierwsi wprowadziliśmy gamę wypełniaczy dla mężczyzn, kreując nowe trendy w rozwoju medycyny estetycznej. Nasze produkty są już obecne w 72 krajach, niebawem planujemy podbić rynek USA i Chin.

Bycie liderem i innowatorem jest motywujące, ale nie proste. Musieliśmy stworzyć innowacyjne centrum badawcze i nabyć własną fabrykę leków, aby uniezależnić się od zewnętrznych producentów kwasu hialuronowego. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad całym procesem produkcji, co jest bardzo ważne dla zachowania najwyższej jakości i bezpieczeństwa wszystkich produktów. Promujemy ideę medycyny estetycznej #wbezpiecznychrekach, a nasze wypełniacze mogą być nabywane i stosowane wyłącznie przez osoby do tego uprawnione, tj. odpowiednio przeszkolonych lekarzy.

 

Od pomysłu i przyjaźni do realizacji projektu o globalnym zasięgu minęło aż, a może zaledwie 5 lat. Wiele wyzwań jeszcze przed nami, a największą nagrodą za nasze starania jest uśmiech i zadowolenie pacjentów oraz zaufanie lekarzy. Zapraszamy do współpracy!