Perła Dermatologii Estetycznej 2018 dla Neauvia Intense Lips

LLekarze dermatolodzy docenili nasz produkt do powiększania ust Neauvia Intense Lips, nagradzając go Perłą Dermatologii Estetycznej 2018 roku w kategorii: Ponętne usta. Nagroda ta cieszy nas wyjątkowo, bo rynek wypełniaczy do ust jest szeroki, a konkurencja duża!

Lekarze bardzo lubią nasz specjalny kwas hialuronowy do ust za to, że nie tylko ładnie modeluje i powiększa wargi, ale też świetnie je nawilża i rewitalizuje. Zawiera optymalne stężenie kwasu hialuronowego (26 mg/ml), dzięki czemu pozwala na widoczną i pożądaną korekcję kształtu i wielkości ust, a także korekcję asymetrii uśmiechu. Wysoka jakość – uzyskiwana poprzez wykorzystanie w procesie produkcji najbezpieczniejszych dostępnych materiałów (idealnie oczyszczony kwas hialuronowy z Bacillus stabilis oraz stabilizacja metodą PEG) – powoduje, że produkt ten cieszy się popularnością wśród lekarzy stawiających na medycynę #wbezpiecznychrekach. Zastosowanie technologii IPN nadaje mu trójwymiarową, hydrożelową strukturę, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do tkanek i jest odporny na naprężenia, jakim poddawane są będące w ciągłym ruchu usta. Efekt – nawet przy znacznym powiększeniu – jest bardzo naturalny!

O czym pamiętać, decydując się na zabieg korekcji ust?

  • To zabieg pożądany w każdym wieku – w zależności od wskazania. Jeden z hitów młodych pacjentek 25+ i… pań w wieku menopauzalnym, kiedy usta zaczynają przypominać wysuszone śliweczki, a ich opadające kąciki nadają całej twarzy smutny wyraz. Jest najszybszą metodą dodania ustom atrakcyjnego, zmysłowego wyglądu. Pozwala powiększyć wąskie wargi, ujędrnić wiotkie i nawilżyć przesuszone, skorygować asymetrię, poprawić kontur. Efekt? Odmłodzenie i odświeżenie całej twarzy, a w wielu wypadkach – nadanie rysom łagodniejszego wyrazu (wąskie usta powodują, że osoba wygląda na groźną lub zaciętą).
  • Usta „kaczuszki” („kiełbaski” / „dziobki” i inne ) są zdecydowanie de mode i na pewno nie dodają świeżości ani uroku. Zdaj się na doświadczenie lekarza, który dobierze ich kształt i wielkość odpowiednio do proporcji twojej twarzy, z uwzględnieniem odległości od koniuszka nosa do górnej wargi i od dolnej wargi do brody. Aby efekt był ładny, musi być zachowana harmonia.
  • Lekarz uwzględni też dodatkowe czynniki wpływające na kształt i wielkość ust, np. to, czy pacjentka nosi aparat ortodontyczny (często lepiej odczekać z korekcją do jego zdjęcia) albo czy ma uśmiech dziąsłowy (wtedy podanie wypełniacza można połączyć z ostrzyknięciem toksyną botulinową).
  • Coraz więcej mówi się też o tym, że ciągłe „pompowanie” ust kwasem hialuronowym powoduje trwałe rozciągnięcie skóry – w przyszłości, gdy pacjentka przestanie tak mocno powiększać usta, objawi się to ich nadmierną wiotkością, a skutki mogą być nieodwracalne.
  • Jeśli usta wymagają znacznej korekty wielkości, zwykle zabieg przeprowadzany jest w kilku etapach. Lepiej dokładać wypełniacza po trochu!
  • Tuż po zabiegu (czasami nawet do następnego dnia) usta są obrzęknięte po nakłuciu – finalny efekt można będzie ocenić dopiero wtedy, gdy opuchlizna zejdzie. Wtedy też można dokonać ewentualnej korekty.
No Comments

Post A Comment