Poprawa nawilżenia, napięcia i elastyczności.. czyli o kwasie hialuronowym

ZZabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są jednymi z najbardziej popularnych wśród pacjentów. Służą one do wypełnienia ubytków tkankowych, modelowania wybranych partii ciała, pobudzenia produkcji kolagenu oraz do poprawy nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. W codziennej pracy moją ulubioną linią wypełniaczy jest zdecydowanie Neauvia, która w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Preparaty Neauvia zawierają najczystszą formę kwasu hialuronowego pozyskiwanego z bakterii Bacillus Subtilis, usieciowanego innowacyjnym polimerem PEG, który jest 30 razy bezpieczniejszy niż powszechnie stosowany BDDE. Zabezpiecza on kwas hialuronowy przed degradacją jak i reakcją immunologiczną.

W okresie powakacyjnym powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę nie tylko na pielęgnację skóry twarzy, ale również na okolicę szyi, dekoltu i grzbietów dłoni – które w większym stopniu narażone są na działanie promieni słonecznych. Mezoterapia szyi i dekoltu to jedna z najskuteczniejszych metod nawilżania. Zabieg polega na wstrzykiwaniu składników aktywnych w głębokie warstwy skóry. Marka Neauvia oferuje w tym zakresie doskonały preparat – Neauvia Hydro Deluxe, który zawiera aż 18mg/ml czystego kwasu hialuronowego. Tak wysokie stężenie HA pozwala uzyskać rewelacyjne efekty, które możemy zaobserwować już od pierwszego zabiegu. Aby osiągnąć najlepsze efekty zalecana jest seria 3 lub 4 zabiegów w odstępach co 3 tygodnie. W przypadku dłoni, rodzaj zabiegu dobierany jest bardzo indywidualnie do potrzeb pacjenta. Jeżeli skóra potrzebuje nawilżenia, również stosujemy preparat Neauvia Hydro Deluxe, jednak z wiekiem grzbiety dłoni tracą swoją objętość – i tu z pomocą przychodzą pozostałe preparaty, między innymi:

Neauvia Intense, Intense Flux, Intense Rheology, Stimulate czy Intense LV. Wykonując zabieg u specjalisty posiadającego uprawnienia możemy mieć pewność, że zabiegi są bezpieczne, skóra będzie pełna młodzieńczego blasku, a wypełniacze użyte w gabinecie pochodzą z legalnego źródła. Wraz z moim zespołem z całego serca wspieramy akcję #wbezpiecznychrekach.

Lek. Med. Paweł Kubik
lekarz medycyny estetycznej
Dr Kubik – centrum medyczne
tel. (58) 682 21 45
Gdynia

No Comments

Post A Comment