Przejdź spektakularną metamorfozę i zatrzymaj czas!

Przekonaj się, że eliksir młodości naprawdę istnieje!

Wiotka skóra, zmarszczki, czy rozstępy świadczą o tym, że upływający czas silnie wpłynął na stan naszej twarzy i ciała. Dla wielu z nas to powód nie tylko do zmartwień, ale przede wszystkim przyczyna utraty pewności siebie. Na szczęście, istnieje medycyna estetyczna, która znajduje coraz lepsze rozwiązania dla naszych problemów. Jeśli więc marzysz o tym, aby wyglądać pięknie i czuć się świetnie, poznaj niezawodne sposoby na zachowanie wiecznej młodości.

Metamorfoza, o jakiej nie śniłaś

Mezoterapia twarzy Neauvia Organic Hydro Deluxe oraz niechirurgiczny lifting twarzy Neauvia Stimulate Lift to nieinwazyjne zabiegi, które w ekspresowym tempie zredukują zmarszczki i poprawią jakość skóry. Prawdziwa specjalistka od urody, dr n. med. Monika Lelonkiewicz wykonuje je regularnie swoim pacjentkom, które zachwycone są rezultatami:

Najlepszym sposobem nawilżenia jest zastosowanie preparatu Neauvia Hydro Deluxe. Działa w trzech wymiarach – nawilżania, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrniania skóry.

Generacja piękna

Innowacyjny preparat Neauvia Organic Hydro Deluxe to połączenie natury i zaawansowanej technologii. Organiczny i wchłanialny preparat najnowszej generacji sprawia, że już po pierwszym zabiegu mezoterapii uzyskujemy efekt wyraźnego nawilżenia i zagęszczenia skóry oraz napięcia i pobudzenia do produkcji kolagenu. Innowacyjny skład wpływa na pozytywne, zauważalne efekty. Neauvia Organic Hydro Deluxe zawiera najczystszą formę kwasu hialuronowego, który występuje tutaj w najwyższym stężeniu na rynku – aż 18mg/ml oraz hydroksyapatyt wapnia w stężeniu 0,01%. Jest biostymulatorem, który naturalnie występuję w organizmie i pobudza skórę do produkcji kolagenu. To cudowne połączenie kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu, widocznie poprawia elastyczność i gęstość skóry, nadając jej blask i rozświetlenie.

Preparat jest bezpieczny i nie powoduje efektu sztuczności. Jest także elastyczny i plastyczny, dzięki czemu możemy zaaplikować na każdym obszarze ciała – mówi dr n. med. Monika Lelonkiewicz.

Dla uzyskania optymalnych rezultatów, należy przyjąć serię 3-4 zabiegów w odstępach 3-tygodniowych.

Technologia zatrzymania młodośc

Zabieg Neauvia Stimulate & Lift to nowoczesny niechirurgiczny lifting twarzy, o działaniu liftingująco-regenerującym. Nawilża i przebudowuje skórę, działając zarówno w głębi, jak i na jej powierzchni.

Dla kogo jest zabieg Neauvia Stimulate & Lift?

Neauvia Stimulate & Lift polecany jest osobom z widocznymi zmarszczkami, wiotkością skóry i słabym nawilżeniem. Mogą z niego skorzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Neauvia Stimulate to pierwsze na rynku połączenie sieciowanego kwasu hialuronowego wyprodukowanego z bakterii Bacillus Subtilis oraz bardzo cennego minerału dla naszej skóry – hydroksyapatytu wapnia. Efekt wypełnienia ubytków tkankowych, napięcia oraz redukcji głębszych zmarszczek utrzymuje się średnio 12 miesięcy i jest widoczny bezpośrednio po pierwszym zabiegu.

Ważne jest przeprowadzenie całej procedury zabiegowej Neauvia Stimulate & Lift, która składa się z trzech zabiegów, wykonanych w odstępach 3-4 tygodni.

Dzięki nim, osiągamy piękny, naturalny efekt odmłodzenia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn – podsumowuje ekspert, dr n. med. Monika Lelonkiewicz.

Materiał powstał we współpracy z magazynem VIVA

dr n. med. Monika Lelonkiewicz
Centrum Dermatologii Zabiegowej i Laserowej Uroda – dr M. Lelonkiewicz
https://uroda.in/

No Comments

Post A Comment