Skin Coach / 01.05.2019

Neauvia Advanced Caresystem – nowa linia zaawansowanych produktów do codziennej pielęgnacji  Już są! Nowe, piękne, eleganckie, a przede wszystkim niezwykle skuteczne kosmeceutyki, które powstały z inspiracji lekarzy medycyny estetycznej i dermatologów. Linia Neauvia Advanced CareSystem to medyczne formuły oparte na wysokim stężeniu składników aktywnych, które zapewniają silny efekt odmłodzenia.
Skin Coach / 03.12.2018

PIĘKNA BRZYDKA PŁEĆ :-)      Minęły czasy, kiedy panowie w codziennej pielęgnacji skóry sięgali jedynie po dezodorant (i to nie zawsze) oraz balsam po goleniu (także zamiast perfum). Dziś chcąc zatrzymać młody, atrakcyjny wygląd, mają do dyspozycji nie tylko rozbudowane gamy preparatów, ale też zabiegi przeznaczone specjalnie dla nich. Neauvia jako pierwsza marka wprowadziła do gabinetów wypełniacze dla facetów. Chwyt marketingowy czy odpowiedź na potrzeby rynku
Bez kategorii, Skin Coach / 19.11.2018

Cofnięcie wskazówek zegara jest bardzo proste, ale mówimy tu o zegarze w dosłownym znaczeniu... Zmienić czas z letniego na zimowy lub odwrotnie to nie problem. W pielęgnacji skóry najważniejszy jest jednak zegar, który wskazówek nie posiada. Mowa tu o zegarze biologicznym, którego znajomość pomoże nam lepiej zadbać o potrzeby skóry i tym samym zapewnić sobie młody i promienny wygląd. Nasz przewodnik kosmetyczny pomoże Wam wybrać odpowiedni produkt, aby dostosować pielęgnację i użycie odpowiedniego kosmetyku do Waszego zegara biologicznego.
Skin Coach / 16.11.2018

  Witamina C to składnik numer 1 w pielęgnacji. Nie tylko jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, chroniącym skórę przed szkodliwym działaniem wodlnych rodników, ale też ujędrnia skórę, wygładza zmarszczki i rozjaśnia przebarwienia, nadając twarzy wypoczęty wygląd. Warto stosować ją przez cały rok – także latem i w intensywnej kuracji naprawczej po wakacjach.
Skin Coach / 05.11.2018

Okres jesienno-zimowy to najlepsza pora na złuszczanie – bo wiąże się z koniecznością ochrony skóry przed słońcem. Choć ich głównym zadaniem jest usuwanie warstwy martwych komórek naskórka, nowoczesne peelingi na bazie kwasów chemicznych to coś więcej niż tylko „złuszczacze”. ...