XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging – byliśmy tam!

NNeauvia uczestniczy we wszystkich najważniejszych kongresach i targach medycyny esteycznej w Polsce i na świecie. Neauvia wraz z @beautyhappens_itp była diamentowym sponsorem XVIII ICAAM! Jest to największe spotkanie lekarzy i najważniejszych ekspertów branży medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej. Organizowane corocznie, trwające trzy dni wydarzenie stanowi doskonałą okazję do poznania wybitnych naukowców i praktyków z całego świata, pracujących na rzecz rozwoju tej gałęzi medycyny. Jest to największy tego typu kongres w Europie Środkowej. W tym roku ICAAM pobił rekord – uczestniczyło w nim ponad 1000 osób, a wśród ponad 80 wykładowców znalazły się międzynarodowe sławy, takie jak dr Michael Gold, z którym nasza marka właśnie nawiązała współpracę.

Wiele dni przygotowań, nieprzespane noce, maksymalne zaangażowanie całego zespołu… Choć każdy kongres i targi wymagają od nas intensywnej pracy, uczestnictwo w nich nagradza nam trudy przygotowań. Dla biorących w tym wydarzeniu lekarzy to przede wszystkim potężna dawka wiedzy – wiele ciekawych wykładów, workshopów i sesji, a dla nas, firm – okazja do wymiany doświadczeń, podpatrzenia, co nowego w branży, pochwalenia się naszymi osiągnięciami i produktami, nawiązania nowych kontaktów. Na kongresie prezentowaliśmy nasze nowości (o których więcej już wkrótce): innowacyjny zabieg Neauvia Explosion oraz wyjątkową edycję Neauvia Hydro Deluxe La Mania (tak, tak, chodzi o ultrakobiecą suknię…). Premierę miał też nasza witryna internetowa!

W tym roku towarzyszył nam podwójny „dreszczyk emocji” – związany z nawiązaniem współpracy z jednymi z najważniejszych KOL (Key Opinion Leaders) w obszarze medycyny estetycznej – dr. Michaelem Goldem oraz dr. Davidem Goldbergiem.

Dr Michael Gold to licencjonowany dermatolog i chirurg dermatologiczny znany na całym świecie ze stosowania najbardziej zaawansowanych technologicznie metod w dermatologii i medycynie estetycznej, który poprzez prowadzone badania kliniczne odgrywa kluczową rolę w rozwoju nowych produktów farmaceutycznych i urządzeń medycznych. Dr Gold jest autorem ponad 300 opublikowanych artykułów naukowych, 35 rozdziałów w podręcznikach oraz redaktorem dwóch podręczników dotyczących terapii fotodynamicznej. Jest obecnym redaktorem naczelnym Journal of Cosmetic Dermatology. To obecny redaktor naczelny prestiżowego „Journal of Cosmetic Dermatology”. Dr Gold jest również współinicjatorem dwóch międzynarodowych przedsięwzięć: Dermatologic Aesthetic Surgery International League (DASIL) – grupy, której celem jest stworzenie globalnej społeczności dla otwartej wymiany wiedzy i innowacji przez lekarzy specjalizujących się w chirurgii dermatologicznej i estetycznej, oraz 5-Continent-Congress (5CC) – międzynarodowej konferencji poświęconej dermatologii i chirurgii estetycznej, jest jej obecnym przewodniczącym. To prawdziwa gwiazda w świecie dermatologii i medycyny estetycznej. Razem z dr Beatą Dethloff i dr Katarzyną Grudzień dr Gold poprowadził wykład nt. odbudowy objętości twarzy z wykorzystaniem produktów Neauvia, a z dr. Michałem Rogowskim Tylmanem zaprezentował nasz nowy zabieg – Neauvia Explosion (już wkrótce dowiecie się o nim więcej!).

Dr Dawid Goldberg to licencjonowany dermatolog, światowej sławy specjalista chirurgii skórnej i laserowej znany z innowacyjnego podejścia do dermatologii kosmetycznej oraz nieinwazyjnych metod odmładzania zarówno twarzy, jak i ciała.

Co sławni doktorzy będą robić dla Neauvia? Dr Gold i dr Goldberg ze swoimi doświadczeniem i umiejętnościami będą ważnymi konsultantami i wraz z zespołem pod kierownictwem prof. Zerbinatiego będą pracować nad rozwojem nowych produktów i ich innowacyjnych zastosowań, badaniami klinicznymi oraz będą wspierać nasz team podczas wykładów i prezentacji. Współpraca ta pomoże nam też – taki mamy plan:-) –podbić rynek amerykański i chiński trzymajcie kciuki!

No Comments

Post A Comment