XX Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Ani-Aging

 

Za nami kolejne ważne wydarzenie w kalendarzu imprez dla lekarzy medycyny estetycznej. W dniach 8-10 marca 2019 r. odbył się już po raz 20. kongres organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów estetycznych. Nie mogło na nim zabraknąć Neauvia!

Trzy dni pełne wykładów, warsztatów i inspirujących spotkań za nami! W tym roku Neauvia była obecna na kongresie przede wszystkim z nową innowacyjną linią kosmeceutyków Neauvia Advanced Care System, która powstała z inspiracji lekarzy dermatologów, szukających tego typu rozwiązań pielęgnacyjnych jako wsparcia dla zabiegów wykonywanych w gabinetach.

Nasi trenerzy – dr Katarzyna Grudzień, dr Krzysztof Miracki, dr Michał Rogowski-Tylman i dr Paweł Kubik – pokazali też autorskie techniki korekcji ust (pod hasłem „perłowe usta”) z użyciem naszych wypełniaczy, w tym przede wszystkim Neauvia Intense Lips, który – chwalimy się! – został nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej 2018 w kategorii „Ponętne usta”.

Wyróżnienie to odebrała podczas kongresowej gali Magdalena Wójcik, dyrektor generalna Neauvia, a miała okazję wchodzić na scenę po odbiór nagrody aż dwa razy, ponieważ w kategorii „Perfekcyjny tandem” dermatolodzy nagrodzili Perłą nasz innowacyjny zabieg Neauvia Stimulate & Lift, zapewniający niechirurgiczny lifting twarzy z naturalnym efektem poprawy owalu.

W czasie kongresu mieliśmy też specjalną sesję – prowadzoną przez dr Beatę Dethloff (fankę Stimulate & Lift) i dr Kamilę Stachurę – na temat prawidłowych etapów odbudowy objętości oraz symetrii twarzy za pomocą produktów Neauvia.

Kongres był też okazją do zaprezentowania absolutnie innowacyjnej terapii przeciwtradzikowej – SEBACIA – wykorzystującej mikrocząsteczki złota w skojarzeniu z laserem. Dotychczasowe doświadczenia kliniczne pokazują średnią poprawę w redukcji zmian trądzikowych o 85%.

Neauvia Advanced Care System

Ta nowa, innowacyjna linia uzupełnia lukę pomiędzy „zwykłą” pielęgnacją a profesjonalnymi zabiegami medycznymi, co pozwala osiągać jeszcze lepsze rezultaty i zapewnia niezwykle skuteczną profilaktykę przeciwstarzeniową w każdym wieku. Formuły oparte są o wysoko stężone substancje czynne o udowodnionym działaniu odmładzającym. Hitem całej gamy jest C-Shot – rozświetlające i antyoksydacyjne serum na bazie aż 30% witaminy C. Szukajcie już niebawem w gabinetach medycyny estetycznej!

 

No Comments

Post A Comment